Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
15 litų už 29 litų vertės greipfrutų sėklų, ežiuolės ir gencijono ekstraktą AFLUCARE imuninei sistemai stiprinti
- 48%

15 litų už 29 litų vertės greipfrutų sėklų, ežiuolės ir gencijono ekstraktą AFLUCARE imuninei sistemai stiprinti

Kaina:
15 €
29 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Rūpestinga Jūsų organizmo apsauga nuo virusų ir bakterijų atakos! Paspaudus šaltukui, raginame Jus pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata bei įsigyti greipfrutų sėklų, ežiuolės ir gencijono ekstraktą AFLUCARE (20 ml) imuninės sistemos stiprinimui Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose už išties gerą kainą!
Rūpestinga Jūsų organizmo apsauga nuo peršalimo bei gripo! Paspaudus šaltukui, raginame Jus pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata bei įsigyti greipfrutų sėklų, ežiuolės ir gencijono ekstraktą AFLUCARE (20 ml) imuninės sistemos stiprinimui Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose už išties gerą kainą!

Peršalimo sukeltų ligų sezonas prasidėjo ir sunku išlikti sveikam, kai aplink — darbe, mokykloje, darželyje, autobuse, parduotuvėje – visi sloguoja, kosi ir čiaudi. Ir Jūs net nespėjate pajusti, kaip patiems pradeda perštėti gerklę ir atsiranda sloga — peršalote... Taigi, kad užklupusiems žiemiškiems šalčiams kėsinantis į Jūsų sveikatą, užkirstumėte kelią peršalimo ligoms ir virusams, būtina vartoti profilaktines sveikatos stiprinimo priemones.

Norint išvengti peršalimo ligų, reikia didinti atsparumą aplinkos veiksniams, t. y. sustiprinti imuninę sistemą. Peršalimo ligos nebus baisios, jei pasinaudosite šios dienos pasiūlymu ir įsigysite greipfrutų sėklų, ežiuolės ir gencijono ekstraktą AFLUCARE (20 ml) — tai puikus maisto papildas, kurio paskirtis:

 • imuninės sistemos stiprinimas;
 • burnos ir ryklės infekcijų profilaktika.
Natūralus ekstraktas AFLUCARE neprilygstamas, nes:
 • Greipfrutų sėklų ekstraktas turi didžiulį poveikį bakterijoms, virusams, grybeliams, stiprina imuninę sistemą, turi ne tik hipoalerginių savybių, bet ir sumažina alerginę reakciją įvairiems produktams, vaistams ir kt., nesukelia disbakteriozės bei padeda sunaikinti grybelius.
 • Gencijono šaknų ekstraktas palengvina atsikosėjimą, puikiai padeda vartojant peršalus, karščiuojant.
 • Ežiuolės ekstraktas stimuliuoja imuninę sistemą. Tyrimai įrodė, kad ežiuolė padidina baltųjų kraujo kūnelių galimybes susidoroti su į organizmą patekusiais svetimais mikroorganizmais. Turi antibakterinį, antivirusinį poveikį. Vartojama kvėpavimo takų infekcijų gydymui ir profilaktikai, pasikartojančioms kvėpavimo takų infekcijoms.
Dėl unikalių priešbakterinių savybių AFLUCARE yra puiki profilaktikos priemonė nuo peršalimo, gripo, apsinuodijus maistu, neleidžia daugintis grybeliams ir parazitams virškinimo organuose. Išvalydamas kūną nuo patogenų ir padėdamas geriau įsisavinti vitaminą C, greipfrutų ekstraktas skatina natūralų organizmo atsparumą.

Šis ekstraktas yra natūralus bioflavonoidų šaltinis. Bioflavonoidai ypač reikalingi esant nepalankiems orams, nepakankamai mitybai, nusilpus organizmui, esant peršalimui ar sergant aplinkiniams. Flavonoidai gali būti vartojami kasdien tam, kad palaikytumėte sveiką organizmą.

Rekomenduojama paros norma: suaugusiems — ne daugiau kaip 45 lašai, vaikams — vienas lašas vienam svorio kilogramui, iki 45 lašų.

Jei ir Jūsų visai nevilioja priverstinės atostogos užklupus peršalimui ar gripui, pasirūpinkite savo organizmo apsauga jau dabar AFLUCARE padės apsiginti nuo šių nemalonių ligų už neįtikėtinai gerą Beta.lt kainą!


Kuponas galioja: 2012 02 17 - 2012 03 02
Sąlygos:
 • Kuponas galioja maisto papildui AFLUCARE (20 ml);
 • Papildą, pateikę kuponą, atsiimti galite pirkimo metu pasirinktu adresu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Šiauliuose Beta.lt/Grupinis.lt prekių išdavimo skyriuje;
 • Kuponas galioja: 2012 02 17 - 2012 03 02
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Pardavėjas:

Pardavėjas:
ARKTESA, UAB
Įmonės kodas 302587834, PVM mokėtojo kodas: Ne PVM mokėtojas
Vytenio g. 6/ Vivulskio g. 23, Vilnius
Telefonas 8 646 61451
El. pašto adresas andriuskonsultuoja@gmail.com
Kaina:
15 € (51.79 Lt)
Pradinė kaina:
29 € (100.13 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės