Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
25 litai už 69 litų bilietą į vieną garsiausių pasaulyje "Maskvos Jurijaus Nikulino cirko" pasirodymą ant ledo
25 litai už 69 litų bilietą į vieną garsiausių pasaulyje "Maskvos Jurijaus Nikulino cirko" pasirodymą ant ledo
25 litai už 69 litų bilietą į vieną garsiausių pasaulyje "Maskvos Jurijaus Nikulino cirko" pasirodymą ant ledo
25 litai už 69 litų bilietą į vieną garsiausių pasaulyje "Maskvos Jurijaus Nikulino cirko" pasirodymą ant ledo 25 litai už 69 litų bilietą į vieną garsiausių pasaulyje "Maskvos Jurijaus Nikulino cirko" pasirodymą ant ledo 25 litai už 69 litų bilietą į vieną garsiausių pasaulyje "Maskvos Jurijaus Nikulino cirko" pasirodymą ant ledo
- 64%

25 litai už 69 litų bilietą į vieną garsiausių pasaulyje "Maskvos Jurijaus Nikulino cirko" pasirodymą ant ledo

Kaina:
25 €
69 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Cirkas atvažiuoja! Kviečiame į pirmą kartą Lietuvoje gastroliuosiantį cirką "Maskvos Jurijaus Nikulino cirkas na Cvetnom Bulvare" su cirko ant ledo programa Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose už mažiausią kainą! p.s. visi bilietai Vilniuje ir Klaipėdoje jau išparduoti, tačiau dar liko keletas bilietų Kaune ir Šiauliuose, todėl paskubėkite!
Cirkas atvažiuoja! Paruošėme Jums unikalų pasiūlymą ir pavasario pabaigoje kviečiame į pirmą kartą Lietuvoje gastroliuosiantį cirką "Maskvos Jurijaus Nikulino cirkas na Cvetnom Bulvare" už mažiausią kainą. Vienas iš garsiausių pasaulio cirkų aplankys didžiausius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą ir Šiaulius gegužės 20-23 dienomis, Jūs turite galimybę pirmieji įsigyti bilietus!

Lietuvos cirko gerbėjams šis unikalus cirkas pristatys vieną gražiausių ir unikaliausių pasaulyje programų - cirko ant ledo programą. Ši nuotaikinga programa stebina unikaliais akrobatiniais triukais, fantastiška choreografija, linksmais klounų pasirodymais, dviračiais ant ledo, ekvilibristika, mikliarankių žonglierių triukais ir dar daugeliu kitų neįtikėtinų triukų. Daugiau informacijos apie cirką rasite čia.

Lietuvoje garstroliuosiančiai Maskvos Nikulino cirko trupės artistų atliekamą programą ant ledo jau matė cirko gerbėjai iš įvairių pasaulio kampelių. Trupės artistams plojo Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Izraelio, Pietų Afrikos, Kanados, Naujosios Zelandijos, Kinijos, Japonijos, JAV ir daugelio kitų šalių žiūrovai. O užsienio spaudoje atsiliepimai po cirko gastrolių skamba labai įspūdingai: "Sensacinga!", "Gražiausias pasirodymas, kurį teko matyti!", "Nepakartojamas šviesos, spalvų ir unikalių triukų šou!"...

Kad mažieji Lietuvos žiūrovai nesušaltų, šiltą pavasario dieną į Lietuvą atkeliauja didžiulis sunkvežimis dirbtinio "ledo", o įspūdingiems pasirodymams spalvingumo suteiks 300 kostiumų ir net kelios tonos specialaus cirko inventoriaus. Žymiausi Rusijos cirko meistrai, choreografai, laikydamiesi šimtamečių Rusijos cirko tradicijų, sukūrė nepakartojamą, įspūdingą šou, kurį privalote pamatyti ir Jūs:)

Visai šeimai skirta cirko pasaka paliks neišdildomą įspūdį, kuriam nusakyti sunku rasti tinkamų žodžių - tai tiesiog reikia pamatyti. Pasinaudokite unikaliu Beta.lt pasiūlymu ir padovanokite sau ir artimiesiems daug nuostabos, džiaugsmo ir teigiamų emocijų už ypatingai mažą kainą!

Kuponas galioja: 2011 05 20 - 2011 05 23
Sąlygos:
  • Kuponas galioja "Maskvos Jurijaus Nikulino cirko" pasirodymui pasirinktame mieste;
  • Pasirinkus bilietus pasirodymui Vilniuje TIKETA el. bilietas bus atsiųstas atskiru laišku. Vilniuje įėjimas tik pateikus el. TIKETA bilietą;
  • Pasirinkus bilietus pasirodymui Kaune, Klaipėdoje arba Šiauliuose, Beta.lt kuponas galios kaip bilietas, atėjus į renginį turėsite pateikti beta.lt kuponą;
  • Įsigijus kuponą, konkrečios vietos bus priskirtos automatiškai ir bus atsiųstos per 5 darbo dienas, el. paštu atskiru laišku (tuo pačiu el. paštu registravusiems pirkėjams sėdimos vietos bus parinktos šalia!);
  • Kuponas galioja: 2011 05 20 - 2011 05 23
  • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
  • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Pardavėjas:

Pardavėjas:
Rexus, VšĮ
Įmonės kodas 301097731 , PVM mokėtojo kodas: LT100003497119
S.Konarskio g. 49 – 812, Vilnius
Telefonas +370 612 48434
El. pašto adresas kristina@rexus.lt
Kaina:
25 € (86.32 Lt)
Pradinė kaina:
69 € (238.24 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės