Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
20 litų už 60 litų vertės GREIPFRUTŲ SĖKLŲ ekstraktą su vitaminu C imunitetui ir organizmo tonusui palaikyti
- 67%

20 litų už 60 litų vertės GREIPFRUTŲ SĖKLŲ ekstraktą su vitaminu C imunitetui ir organizmo tonusui palaikyti

Kaina:
5.79 €
17.38 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Padėkite savo organizmui sėkmingai atlaikyti šaltojo sezono išbandymus! Siūlome įsigyti arba artimiesiems, kurių sveikata rūpinatės, padovanoti natūralią priemonę, kuri palaiko imuninę sistemą ir organizmo valymą — prancūzišką GREIPFRUTŲ SĖKLŲ ekstraktą su vitaminu C (100 ml) — jis visoje Lietuvoje už išties patrauklią kainą.
Ne paslaptis,kad kasdien besikeičiančios oro sąlygos, netikėtai užklumpantis šlapias sniegas, stiprėjantis vėjas ir daugybė bakterijų bei virusų mus supančioje aplinkoje kėsinasi į mūsų puikią savijautą. Medikai teigia, kad vienas iš natūraliausių būdų organizmo imuninei sistemai palaikyti, kai vargina prasta savijauta, nuovargis, darbingumo sumažėjimas, alerginės reakcijos — vitaminas C ir bioflavonoidai.

Šiandien raginame Jus padėti savo organizmui ir užsitikrinti puikią savijautą bet kokiu metų laiku! Pasinaudoję ypač vertingu šiandienos Beta.lt pasiūlymu, įsigysite GREIPFRUTŲ SĖKLŲ ekstraktą su vitaminu C (100 ml).

Greipfrutų sėklų ekstraktas — bioflavonoidų ir vitamino C šaltinis. Bioflavonoidai organizme nesigamina, todėl rekomenduojama jų gauti papildomai. Jie pasižymi:

 • Antibakterinėmis, antivirusinėmis ir antigrybelinėmis savybėmis, gali padėti apsisaugoti nuo bakterijų, virusų, grybelių kaupimosi virškinimo organuose, taip palaikydami gerą savijautą ir imunitetą.
 • Palaiko organizmo atsparumą alerginėms reakcijoms.
 • Palaiko kraujagyslių sienelių funkciją.
 • Greipfrutų sėklų ekstraktas papildytas vitaminu C, kuris reikalingas ir grožiui, ir sveikatai:
  - mokslininkų ištirta, kad vitaminas C dalyvauja kone visuose medžiagų apykaitos procesuose;
  - pagrindinė vitamino C paskirtis — stipraus imuniteto ir psichologinės būklės palaikymas;
  - vitaminas C padeda įveikti stresą ir nervinę įtampą;
  - vitaminas C apsaugo ląsteles nuo oksidacinių pažeidimų, tai yra naikina laisvuosius radikalus, kurie yra pagrindinė senėjimo priežastis;
  - vitaminas C gerina geležies absorbciją;
  - palaiko kalcio pasisavinimą, svarbus dantų, kaulų, kraujagyslių funkcijai;
  - palaiko žaizdų gijimą, todėl jo reikia daug daugiau po traumų, esant sumušimams;
  - mūsų smegenyse vitaminas C palaiko nervinių ląstelių veiklą, todėl kai jo trūksta, prabundame prastos nuotaikos, stinga žvalumo, jaučiame įtampą;
  - vitaminas C ypač naudingas gyvenantiems intensyviai;
  - svarbus odai, padeda išsaugoti jos jaunatviškumą, yra laikomas idealia lieknėjimo ir atjaunėjimo priemone.

120-yje lašelių (atitinka 5 ml arba arbatinį šaukštelį):

 • 45 mg greipfrutų sėklų ekstrakto, kuriame 20 mg bioflavonoidų;
 • 150 mg vitamino C (187,5% rekomenduojamos paros normos).

Vidiniam vartojimui rekomenduojama gerti 20-40 lašelių ryte, per pietus ir vakare, atskiedus 15-30 ml vandens. Norint pagerinti asmens higienos priemonių veiksmingumą (šampūną, dantų pastą), atskiesti laikantis santykio: 2 lašeliai : 1 ml skysčio. Greipfrutų sėklų ekstraktas gali būti vartojamas ir išoriškai, pvz. asmens higienos priemonių (šampūno, dantų pastos) veiksmingumui pagerinti.

Šis produktas yra visiškai natūralus, be konservantų. Gamintojas: IRB YVES PONROY, Prancūzija.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Nevartoti  kaip maisto pakaitalo. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Tinkamumo laikui pasibaigus, produkto vartoti negalima.

Išties nemalonu, kai kruopščiai planuotus darbus ar laisvalaikį sujaukia prasta savijauta, tad būkite sumanūs ir nelaukite, kol susirgsite — juk su Beta.lt natūralią ir naudingą priemonę imunitetui palaikyti galite įsigyti gerokai pigiau!


Kuponas galioja: 2013 01 17 - 2013 01 31
Sąlygos:
 • Kuponas galioja GREIPFRUTŲ SĖKLŲ ekstraktui (100 ml).
 • GREIPFRUTŲ SĖKLŲ ekstrakto galiojimo laikas iki 2014 10 31.
 • Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Nevartoti kaip maisto pakaitalo. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Tinkamumo laikui pasibaigus, produkto vartoti negalima.
 • Ekstraktą, pateikę kuponą, atsiimti galite pirkimo metu pasirinktu adresu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose arba Panevėžyje Beta.lt / Grupinis.lt prekių išdavimo skyriuje.
 • Į kitus miestus ekstraktas bus pristatytas už papildomą 4 Lt mokestį į artimiausią pašto skyrių, užsiregistravus el. paštu info@slamutis.lt arba telefonu 8 634 79709, nurodant savo vardą, pavardę, tikslų adresą su pašto kodu, telefono numerį ir Beta.lt kupono numerį.
 • KOKYBĖS GARANTIJA! Patikrinome prekę ir garantuojame, kad ji yra kokybiška.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Prekę (-es), pateikę kuponą arba gautą SMS žinutę, atsiimti galėsite pirkimo metu pasirinktu adresu.
 • Kuponas galioja: 2013 01 17 - 2013 01 31
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE. Užsukite į Beta.lt prekių atsiėmimo skyrių, kur galėsite už kuponą atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos, o prekę atsiimti galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Prekių atsiėmimo vieta:

Pardavėjas

Pardavėjas:

Pardavėjas:
ŠLAMUTIS.LT UAB
Įmonės kodas 302765870
Pilėnų g. 7-54, Akademija, Kauno raj.
Telefonas 8 634 79709
El. pašto adresas info@slamutis.lt
Kaina:
5.79 € (19.99 Lt)
Pradinė kaina:
17.38 € (60.01 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės