Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Akiniai vos per 1 valandą! Tik 35 litai už 145 litų vertės akinių lęšius, akinių gamybą ir regėjimo patikrinimą optikos salone VISION EXPRESS
- 76%

Akiniai vos per 1 valandą! Tik 35 litai už 145 litų vertės akinių lęšius, akinių gamybą ir regėjimo patikrinimą optikos salone VISION EXPRESS

Kaina:
10.14 €
41.99 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Pasaulis bus gražesnis ir ryškesnis, jei žvelgsite į jį pro naujus akinius! Šiandien Jums siūlome akinių lęšius, akinių gamybą ir regėjimo patikrinimą optikos salonuose „Vision Express" didžiuosiuose Lietuvos miestuose už stulbinančiai gerą kainą.

„Vision Express" — geriausia vieta įsigyti akinius, saulės akinius, kontaktinius lęšius ar tiesiog pasitikrinti regėjimą. Optikos salonai įsikūrę patogiausiose vietose visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Čia nuolat atnaujinamas madingiausių akinių rėmelių bei saulės akinių asortimentas, taikomi patrauklūs pasiūlymai kiekvienam pirkėjui, profesionalios konsultantų, gydytojų paslaugos, o akinių gamyba vos per 1 valandą.

Mielieji, jei Jūsų turimi akinių lęšiai susidėvėjo arba jaučiate, kad su jais matote nebe taip gerai, metas pasitikrinti regėjimą ir pakeisti juos naujais! Pasinaudojus puikiu šios dienos Beta.lt pasiūlymu, Jums priklausys:
 • regėjimo patikrinimas autorefraktometru ir konsultacija;
 • standartiniai plastikiniai akinių lęšiai su antirefleksine danga (1.5 AR), perkant korekcinius akinius „Vision Express" salone;
 • akinių gamyba.

Regėjimą reikėtų tikrintis vieną kartą per dvejus metus. Yra tam tikrų veiksnių, galinčių padidinti susirgimo riziką arba susilpninti regėjimą: ilgalaikis įtemptas žiūrėjimas (pavyzdžiui, dirbant kompiuteriu), bendra sveikatos būklė, amžius ir kita. Dėl akių tikrinimo dažnumo konsultuokitės su okulistu.

„Vision Express" siūlo gausų akinių lęšių pagal individualius receptus pasirinkimą, o patyrę konsultantai padeda išsirinkti akinių lęšius, kurie labiausiai tinka Jūsų gyvenimo būdui ir atitinka visus recepto reikalavimus. Be to, „Vision Express" bendradarbiauja su geriausiais pasaulyje akinių lęšių gamintojais — „Essilor", „Seiko".

„Vision Express" salonuose pagamintiems korekciniams akiniams bus suteikta metinė garantija:
 • nemokamas remontas ir koregavimas;
 • 70 % nuolaida akinių rėmeliams (jeigu sugadinti nepataisomai);
 • 70 % nuolaida akinių lęšiams (jeigu sugadinote);
 • išsamesnė informacija apie garantijas bus suteikta optikos salone. Beje, jeigu pageidausite kitų akinių lęšių, Jums bus pritaikyta 110 Lt nuolaida nuo pasirinktų akinių lęšių kainos, o regėjimo patikrinimas ir akinių gamyba bus nemokama.
Nepraleiskite puikios progos pasitikrinti regėjimą ir įsigyti kokybiškus akinius, o su Beta.lt pabalnosite nosytę naujais akiniais ir net 76 proc. daugiau sutaupysite. Negailėkite dėmesio savo akims — juk tai Jūsų langai į pasaulį!

Kuponas galioja: 2012 12 27 - 2013 01 31
Sąlygos:
 • Kuponas galioja regėjimo patikrinimui, vienai standartinių plastikinių akinių lęšių su antirefleksine danga (1.5 AR) porai į „Vision Express“ salone perkamus rėmelius ir akinių gamybai optikos salonuose „Vision Express" didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
 • Akinių lęšiai dedami tik į „Vision Express“ salone išsirinktus rėmelius.
 • Papildomos nuolaidos netaikomos ir kuponas į kitas prekes ar pinigus nekeičiamas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Prekę (-es), pateikę kuponą arba gautą SMS žinutę, atsiimti galėsite pirkimo metu pasirinktu adresu.
 • Kuponas galioja: 2012 12 27 - 2013 01 31
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE. Užsukite į Beta.lt prekių atsiėmimo skyrių, kur galėsite už kuponą atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos, o prekę atsiimti galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Buy&Go - įsigykite ir pasinaudokite kuponu IŠ KARTO! Šis kuponas suteikia Jums galimybę pasinaudoti akcija tą pačią dieną. Pakanka atsispausdinti jį ir galite iškart keliauti juo pasinaudoti.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Prekių atsiėmimo vieta:

Pardavėjas
 • VILNIUS. Ozo g. 18, PPC „Ozas“ , tel. 8 616 36214
 • KAUNAS. Laisvės al. 99 , tel. 8 616 36154
 • KLAIPĖDA. Taikos pr. 61, PPC „Akropolis“ , tel. 8 616 39542
 • ŠIAULIAI. Aido g. 8, PPC „Akropolis“ , tel. 8 612 38236
 • PANEVĖŽYS. Savitiškio g. 61, PC „Babilonas I“ , tel. 8 616 36149

Pardavėjas:

Pardavėjas:
VISION EXPRESS UAB
Įmonės kodas 1152891, PVM mokėtojo kodas: LT115289113
Savanorių a. 13, Panevėžys
Telefonas 8 52 591038
El. pašto adresas info@visionexpress.lt
Kaina:
10.14 € (35.01 Lt)
Pradinė kaina:
41.99 € (144.98 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės