Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Tik 90 litų už 180 litų vertės "Aštanga" jogos įvadinį kursą
- 50%

Tik 90 litų už 180 litų vertės "Aštanga" jogos įvadinį kursą

Kaina:
90 €
180 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Aštanga vinjasa jogos įvadas - tai puikus būdas kiekvienam besidominčiam joga nuosekliai susipažinti su joga, jos teoriniais pagrindais ir praktikos...
Kadangi tai vienas pirmųjų mūsų pasiūlymų, trumpai pristatysime kaip veikia Beta.lt. Kiekvieną dieną Jums pateiksime po išskirtinį pasiūlymą už ypač mažą kainą. Kviesime atrasti naujas vietas, apsilankyti įdomiausiuose renginiuose, pavakarieniauti geriausiuose restoranuose ar jaukiose kavinukėse, išmėginti ekstremalaus sporto šakas, mėgautis grožio procedūromis ar tiesiog gerai praleisti laiką ir sutaupyti. Partneriams garantuodami minimalų skaičių pirkėjų gauname tokias dideles nuolaidas, kokių vargu ar rasite kitur.
Norėdami įsigyti šiandienos akcijos kuponą, tiesiog paspauskite IMU iki pasiūlymo termino pabaigos. Jei nustatytas minimalus asmenų skaičius užsisakys kuponą, jau kitą dieną kuponą gausite el. paštu, kurį atsispausdinę pateiksite partnerių prekybos vietoje. Kupono nenupirkus minimaliam asmenų skaičiui, per 48 val. gražinsime Jums visus pinigus!

Šiandien už 90 litų Jums siūlome įsigyti 180 litų vertės kuponą į „Aštanga“ jogos įvadinį kursą
Aštanga vinjasa jogos įvadas – tai puikus būdas kiekvienam besidominčiam joga nuosekliai susipažinti su joga, jos teoriniais pagrindais ir praktikos metodais intensyvaus, 7h teorinio ir praktinio įvadinio kurso metu. Gegužės 29 dieną (šeštadienį) nuo 10h ryto vyksiantis seminaras skirtas naujokams ir visiems, besidomintiems aštanga vinjasa jogos praktikos metodu. Seminaras suteikia pradines žinias tolesnei praktikai Aštanga I bendroje praktikos grupėje.
Šio jogos seminaro metu Jūs gausite:
 • vaizdinį teorinės medžiagos pristatymą per projektorių;
 • bendrą orientaciją ir supratimą jogos terminologijoje ir teorijoje;
 • nuodugniai susipažinsite su aštanga jogos pagrindais ir praktikos darbo kryptimis;
 • sužinosite kaip teisingai atlikti ir praktikuoti bazines aštanga vinjasa jogos technikas, atliksite eilę pratimų, atskleidžiančių metodo ir bazinių technikų esmę, gausite rekomendacijas, kaip Jums geriau jas atlikti;
 • praktikuosite vinjasas, gausite asmeninius patarimus ir, esant poreikiui, pozų adaptacijas būtent Jums;
 • sužinosite saugios praktikos atlikimo principus, kalbėsime apie saugią biomechaniką, kritinius taškus ir pozas, demonstruosime tarpines kūno padėtis, saugančias stuburą ir sąnarius;
 • naudinga informacija ir patarimai praktikai salėje ir namie;
 • patirsite udžaji ir bandų poveikį Jūsų kūnui ir sąmonei;
 • šavasanos malonumas;
 • arbatos pertrauka su Jūsų klausimais ir vegetariškais užkandžiais;
 • taip pat gausite 20 lapų seminaro konspektą ir pozų seką Jūsų tolesnei praktikai;
 • 30Lt. nuolaidą busimam abonementui.
Baigus šį įvadinį aštanga vinjasa jogos seminarą galite iškarto prisijungti prie Aštanga I grupės ryte ar vakare.

Kuponas galioja: 2010 05 29 - 2010 05 29
Sąlygos:
 • Seminaro pradžia gegužės 29 d. 10 val.
 • Kuponas galioja: 2010 05 29 - 2010 05 29
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
Kaina:
90 € (310.75 Lt)
Pradinė kaina:
180 € (621.50 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės