Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Tik 13 litų už 34 litų vertės moteriškas apatines besiūles kelnaites NUR DIE - NO SLIP MICROFASER iš įmonės ELECTUS
Tik 13 litų už 34 litų vertės moteriškas apatines besiūles kelnaites NUR DIE - NO SLIP MICROFASER iš įmonės ELECTUS
Tik 13 litų už 34 litų vertės moteriškas apatines besiūles kelnaites NUR DIE - NO SLIP MICROFASER iš įmonės ELECTUS
Tik 13 litų už 34 litų vertės moteriškas apatines besiūles kelnaites NUR DIE - NO SLIP MICROFASER iš įmonės ELECTUS Tik 13 litų už 34 litų vertės moteriškas apatines besiūles kelnaites NUR DIE - NO SLIP MICROFASER iš įmonės ELECTUS Tik 13 litų už 34 litų vertės moteriškas apatines besiūles kelnaites NUR DIE - NO SLIP MICROFASER iš įmonės ELECTUS
- 62%

Tik 13 litų už 34 litų vertės moteriškas apatines besiūles kelnaites NUR DIE - NO SLIP MICROFASER iš įmonės ELECTUS

Kaina:
3.77 €
9.85 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Jauskitės patogiai ir patraukliai bet kuriuo paros metu! Patogumą ir kokybę vertinančioms dailiosios lyties atstovėms šiandien siūlome įsigyti moteriškas apatines besiūles kelnaites „Nur Die — No Slip Microfaser" iš įmonės ELECTUS Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei su pristatymu į kitus Lietuvos miestus net už 62 proc. mažesnę kainą! Beje, galėsite rinktis iš trijų siūlomų modelių — kelnaites su pažemintu arba paaukštintu juosmeniu, arba su juostele!

Apatinis trikotažas — nematoma, tačiau labai svarbi kiekvienos save gerbiančios moters garderobo dalis. Juk patogūs, seksualūs, kūno linijas pabrėžiantys ir maloniai prie kūno priglundantys apatiniai padeda labiau pasitikėti savimi, išryškinti prigimtinį moteriškumą ir patogiai jaustis visą dieną. Tad jeigu ir Jūs vertinate kokybę bei patogumą, būtinai atkreipkite dėmesį į šį pasiūlymą!

Puikų pasiūlymą kokybę vertinačioms moterims parengė įmonė ELECTUS, lietuvaičiams pristatanti kokybės ir kainos atžvilgiu konkurencingas prekes. Ši įmonė nuolat vysto santykius su aukštos kokybės ir natūralios žaliavos produkcijos gamintojais Vokietijoje, iš kur palankiomis sąlygomis tiekiamos kojinės, pėdkelnės ir apatinis trikotažas. Kiekviena prekė yra kažkuo ypatinga: šildančios kojinės, antibakterinės kojinės su sidabro jonais, bambukinės viskozės kojinės ir apatinis trikotažas, natūralaus ekologiško pluošto kojinės ir pan.

Tad šiandien siūlome papildyti savo apatinių drabužėlių garderobą patogiomis ir kokybiškomis besiūlėmis kelnaitėms — pirkdamos šį kuponą už atitinkamą kainą galėsite pasirinkti:

- Moteriškas apatines besiūles kelnaites su pažemintu juosmeniu „Nur Die — No Slip Panty Microfaser":

 • kelnaitės be apsiūtų pakraščių su pažemintu juosmeniu;
 • su medvilniniu įsiuvu apatinėje dalyje;
 • kelnaičių priekinės dalies dešinėje pusėje yra gėlės aplikacija;
 • sudėtis: 79 % poliamido, 21 % elastano;
 • galimi dydžiai — S, M ir L;
 • pirkimo metu galėsite pasirinkti iš šių spalvų: juodos, baltos, kūno, koralo, kreminės, violetinės spalvos.

- Moteriškas apatines besiūles kelnaites su paaukštintu juosmeniu „Nur Die — No Slip Microfaser":

 • kelnaitės be apsiūtų pakraščių su paaukštintu juosmeniu;
 • su medvilniniu įsiuvu apatinėje dalyje;
 • kelnaičių priekinės dalies dešinėje pusėje yra gėlės aplikacija;
 • sudėtis: 79 % poliamido, 21 % elastano;
 • galimi dydžiai — S, M ir L;
 • pirkimo metu galėsite pasirinkti iš šių spalvų: juodos, baltos, kūno.

- Moteriškas apatines besiūles kelnaites su juostele „Nur Die — No Slip String Microfaser":

 • kelnaičių juosmuo pažemintas;
 • su medvilniniu įsiuvu apatinėje dalyje;
 • kelnaičių priekinės dalies dešinėje pusėje yra gėlės aplikacija;
 • sudėtis: 79 % poliamido, 21 % elastano;
 • galimi dydžiai — S, M ir L;
 • pirkimo metu galėsite pasirinkti iš šių spalvų: juodos, baltos, kūno.

Siūlomų patogių besiūlių kelnaičių gamybai naudojama pažangi lazerinė kirpimo technologija ir orą praleidžiantis plonas mikrofazinis audinys. Būtent todėl šios kelnaitės išlieka paslaptingos bet kurioje situacijoje – jos neišryškėja net po labai prigludusiais ir figūrą pabrėžiančiais drabužiais. Kelnaičių gamintojas – „Nur Die GmbH", Vokietija.

Taigi, pirkdamos kuponą, galėsite pasirinkti patinkančio modelio apatines kelnaites pagal Jums tinkantį dydį ir spalvą. Tinkamo dydžio apatinis trikotažas maloniai priglus prie kūno, todėl visada jausitės patogiai ir laisvai – nekils jokių rūpesčių!

Patogių ir kokybiškų drabužėlių niekada nebus per daug, tad pasirūpinkite puikia savijauta, komfortu ir patogumu tiek dieną, tiek naktį ir papildykite savo apatinio trikotažo atsargas už fantastiškai gerą Beta.lt kainą!

Kuponas galioja: 2012 10 19 - 2012 11 02
Sąlygos:
 • Kuponas galioja vienerioms moteriškoms apatinėms besiūlėms kelnaitėms NUR DIE – NO SLIP MICROFASER iš įmonės ELECTUS.
 • Pirkimo metu galėsite rinktis iš trijų siūlomų modelių — kelnaites su pažemintu arba paaukštintu juosmeniu, arba su juostele.
 • Pirkdami kuponą taip pat galėsite pasirinkti dydį ir spalvą.
 • Pasirinktas kelnaites, pateikus kuponą, atsiimti reikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose arba Panevėžyje pirkimo metu pasirinktu adresu.
 • Pasirinkus prekės pristatymą į namus, ji bus pristatyta Jūsų nurodytu adresu (išskyrus Kuršių Neriją) už papildomą 10 Lt mokestį! Pirkimo metu nurodykite vardą, pavardę, telefono numerį, tikslų pristatymo adresą ir pašto kodą.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • KOKYBĖS GARANTIJA! Patikrinome prekę ir garantuojame, kad ji yra kokybiška.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Prekę (-es), pateikę kuponą arba gautą SMS žinutę, atsiimti galėsite pirkimo metu pasirinktu adresu.
 • Kuponas galioja: 2012 10 19 - 2012 11 02
 • Galioja pristatymas į namus. Pasirinkus prekės pristatymą į namus, ji bus pristatyta Jūsų nurodytu adresu (išskyrus Kuršių Neriją) už papildomą mokestį. Pirkimo metu nurodykite vardą, pavardę, telefono numerį, tikslų pristatymo adresą ir pašto kodą.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE. Užsukite į Beta.lt prekių atsiėmimo skyrių, kur galėsite už kuponą atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos, o prekę atsiimti galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Prekių atsiėmimo vieta:

Pardavėjas

Pardavėjas:

Pardavėjas:
ELECTUS, UAB
Įmonės kodas 302317867, PVM mokėtojo kodas: LT100004592513
Mainų g. 6, Klaipėda
Telefonas 8 655 02194
Nuoroda www.nurdie.lt
Kaina:
3.77 € (13.02 Lt)
Pradinė kaina:
9.85 € (34.01 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės