Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Moterims! 49 litai už 89 litų vertės nuo venų ligų apsaugančias profilaktines DELILAH kojines iki šlaunies viršaus iš įmonės IDEMUS
Moterims! 49 litai už 89 litų vertės nuo venų ligų apsaugančias profilaktines DELILAH kojines iki šlaunies viršaus iš įmonės IDEMUS
Moterims! 49 litai už 89 litų vertės nuo venų ligų apsaugančias profilaktines DELILAH kojines iki šlaunies viršaus iš įmonės IDEMUS Moterims! 49 litai už 89 litų vertės nuo venų ligų apsaugančias profilaktines DELILAH kojines iki šlaunies viršaus iš įmonės IDEMUS
- 45%

Moterims! 49 litai už 89 litų vertės nuo venų ligų apsaugančias profilaktines DELILAH kojines iki šlaunies viršaus iš įmonės IDEMUS

Kaina:
49 €
89 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Elegancija ir sveikata Jūsų kojoms, mielos moterys! Šiandien siūlome įsigyti kompresines profilaktines DELILAH kojines iki šlaunies viršaus, apsaugančias kojas nuo venų ligų, iš įmonės IDEMUS Vilniuje ir su pristatymu į kitus miestus už ypatingą kainą. P. S. Paskubėkite, nes kuponų skaičius ribotas!
Nuo šiol visos moterys gali užbėgti už akių arba sulėtinti venų ligų vystymąsi paprastomis ir veiksmingomis priemonėmis, padedančiomis kojoms visada ir bet kokioje situacijoje „jaustis sveikomis“. Efektyvios profilaktinės priemonės atitolina pavojus ir komplikacijas, kylančias dėl kojų venų ligų. Jei ir Jums pažįstamos pastarosios problemos, būtinai atkreipkite dėmesį į šį pasiūlymą!

Puikų šios dienos pasiūlymą kartu su Beta.lt parengė ne tik Jūsų žavesiu, bet ir sveikata besirūpinanti įmonė IDEMUS, kuri atstovauja pasaulyje garsius į sveikatą orientuotus prekių ženklus. Savo parduotuvėse „Šiuolaikinė ortopedija“ ir „Sveikatos stotelė“ įmonė siūlo platų šiuolaikiško žmogaus poreikius atitinkantį asortimentą, skirtą ligų profilaktikai bei gydymui. Šiose parduotuvėse rasite tik labai kokybiškas, patogias ir efektyvias priemones, kurios gali tapti svarbia pagalba įvairaus amžiaus ir gyvenimo būdo žmonėms.

Su šiuo Beta.lt kuponu Jums priklausys profilaktinės DELILAH kojinės iki šlaunies viršaus — jos elegantiškos ir patvarios, svarbiausia, apsaugo moterų kojas nuo venų ligų. Tokios kojinės gali tapti Jūsų kojų grožio sergėtojomis daugelyje gyvenimo situacijų: darbe, kelionėse ar iškilmingame vakarėlyje, vilioklės ar būsimos mamytės vaidmenyje, šaltą žiemą ar karštą vasarą.

Elastinės kojinės šiuo metu yra esminis veiksnys visų venų ligų ir jų komplikacijų prevencijoje bei gydyme. Jos naudojamos kaip veiksminga profilaktikos priemonė, nes atitolina ligos pradžią arba leidžia jos išvengti, o tolesnėse ligos stadijose sumažina komplikacijas. DELILAH kojinės dėl savo laipsniško suspaudimo (didžiausio ties čiurna ir mažėjančio kylant link kelio) padės venoms grąžinti kraują iš kojų aukštyn, į širdį. Be to, kartu išnyks ir po ilgos darbo dienos neretai kamuojantys simptomai: kojų nuovargis, lengvas tinimas, sunkumo jausmas.

Šveicarijos kompanijos SIGVARIS pagamintų kojinių DELILAH sudėtis: 78 % poliamidas, 22 % elastanas, jos turi specialiai išmegztas kulno ir pirštų sritis. Beje, šių kojinių iki šlaunies dydžiai yra parenkami pagal kūno svorio ir ūgio lentelę:

                     

Siūlomų SIGVARIS pagamintų kojinių DELILAH spalvos yra tokios:

                     

 juoda spalva      „mauve“ spalva      „anthracite“ spalva    „beige“ spalva

DELILAH kojinės sukurtos kiekvienai moteriai, norinčiai išvengti neretai kamuojančio kojų nuovargio, lengvo tinimo ir sunkumo jausmo. Šalia malonaus lengvumo pojūčio kojose siūlomos kojinės pasirūpins Jūsų venų ligų profilaktika.

Įsigykite pačios arba padovanokite draugei ar mamai — tai išties nepamainoma priemonė, siekiant ateityje išvengti venų ligų, o su Beta.lt kojų grožio sergėtojas įsigysite už ypač gerą kainą.


Kuponas galioja: 2012 01 11 - 2012 01 31
Sąlygos:
  • Kuponas galioja vienerioms kompresinėms profilaktinėms DELILAH kojinėms iki šlaunies viršaus, apsaugančioms kojas nuo venų ligų, iš įmonės IDEMUS;
  • Kompresinių profilaktinių DELILAH kojinių dydį ir spalvą galėsite pasirinkti kupono pirkimo metu;
  • Kompresinių profilaktinių DELILAH kojinių kiekis yra ribotas;
  • Kojines DELILAH atsiimti reikia Vilniuje nurodytu adresu, o pristatymas į artimiausią pašto skyrių visoje Lietuvoje už papildomą 7 litų mokestį, pristatymas per kurjerį tiesiai į rankas visoje Lietuvoje už papildomą 10 litų mokestį;
  • Dėl pristatymo reikia kreiptis el. paštu info@idemus.lt, nurodant savo vardą, pavardę, telefoną, tikslų adresą ir Beta.lt kupono kodą;
  • Kuponas galioja: 2012 01 11 - 2012 01 31
  • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
  • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
  • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Paslaugų teikimo vieta:

Pardavėjas
Pardavėjas:

Pardavėjas:
Idemus, UAB
Įmonės kodas 122222410, PVM mokėtojo kodas: LT222224113
Viršuliškių g. 34, Vilnius
Telefonas 8 52 461494
El. pašto adresas info@idemus.lt
Kaina:
49 € (169.19 Lt)
Pradinė kaina:
89 € (307.30 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės