Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.

95 litai už 195 litų vertės 3 treniruotes su treniruokliu SHAPE YOUSELF ir 3 liekninamuosius masažus su ROLL SHAPER aparatu salone STUDIO FIGURA Šiauliuose

Kaina:
27.51 €
56.48 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Gražiai Jūsų figūrai ir gerai savijautai! Mielosios, šiandien Jums siūlome kompleksinių treniruočių kursą, kurį sudaro net 3 liekninamieji ir stangrinamieji masažai su masažo aparatu „Roll Shaper" ir 3 treniruotės su unikaliu treniruokliu „Shape Youself" salone STUDIO FIGURA Šiauliuose už ypač patrauklią kainą.

Beje, intensyvus 10 masažų ir 10 efektyvių treniruočių kursas Jums kainuos tik 269 Lt vietoje 550 Lt!

Susikurkite tokią figūrą, apie kokią nuolatos svajojate! Pristatome Jums efektyvų būdą suformuoti idealius figūros linkius — ypatingų treniruočių ir masažų kursą, kuris modeliuoja figūrą, aktyvina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, daro odą elastingesnę, tonizuoja, mažina riebalinį sluoksnį ir dar daugiau.
 
Taigi, pasinaudojus ypatingu šios dienos Beta.lt pasiūlymu, Jums priklausys kompleksinis treniruočių kursas, kurį sudaro net 3 liekninamieji ir stangrinamieji masažai su masažo aparatu „Roll Shaper" ir 3 treniruotės su unikaliu treniruokliu „Shape Youself":
 
3 masažai su specialiais ir visame pasaulyje pripažintais „Roll Shaper" aparatu. Tai naujos kartos masažai visoms šiuolaikinėms moterims, branginančioms laiką, besirūpinančioms savo sveikata ir puoselėjančioms grožį, padeda efektyviai kovoti su figūros netobulumais ir bloga savijauta:
 • padeda numesti svorio;
 • palaipsniui mažina kūno apimtis;
 • veiksmingai naikina celiulitą;
 • gerina odos būklę;
 • valo organizmą nuo toksinų;
 • spartina kraujotaką;
 • pakelia raumenų tonusą.
Pagal masažo judesių pobūdį ir sistemą — tai yra limfos masažas. Daugelis moterų pasakytų, kad toks masažas itin veiksmingas, nes padeda sulieknėti ir sumažinti celiulitą. Svarbu ir tai, kad ši procedūra puikiai išvalo organizmą — būtent tai yra rezultatyvaus lieknėjimo pagrindas.

Masažus, atliekamus su „Roll Shaper" aparatais, galima palyginti su rankomis atliekamais masažais, tačiau liekninantis-stangrinantis efektas akivaizdesnis ir pasiekiamas žymiai greičiau dėl masažo intensyvumo. Atlikus skaičiavimus, buvo nustatyta, kad per 60 min. trukmės procedūrą su „Roll Shaper" aparatu kūną veikia tiek judesių, kiek rankomis būtų galima atlikti tik maždaug per 3 valandas. Puikų rezultatą padeda pasiekti ir aparatuose įmontuotos infraraudonuosius spindulius skleidžiančios lempos bei, žinoma, patraukli šios paslaugos kaina.

3 treniruotės su unikaliu treniruokliu „Shape Youself".Tai unikalus treniruoklis, kurio veikimas paremtas žirgo jojimo modeliu. Treniruojantis „Shape Yourself" aparatu aktyviai funkcionuoja visos kūno raumenų grupės, todėl Jums užteks vos 30 min. treniruotės po kiekvieno masažo, kad lengviau pasiektumėte trokštamų rezultatų. „Shape Yourself" Jums padės:
 • numesti svorio;
 • sumažinti apimtis;
 • stiprinti sėdmenų, šlaunų, klubų ir pilvo raumenis;
 • pagerinti kraujotaką;
 • stiprinti imuninę ir nervų sistemą;
 • gerinti pusiausvyrą;
 • atsipalaiduoti, gerinti miego kokybę;
 • gerinti bendrą judesių koordinaciją;
 • stiprinti nugaros raumenis;
 • formuoti ir išlaikyti taisyklingą laikyseną.

Vieno stangrinamojo ir liekninamojo masažo su „Roll Shaper" aparatais trukmė — 60 minučių, o vienos treniruotės su „Shape Youself" trukmė 30 min. Be to, prieš procedūrą patariama išgerti 0,5-1 l vandens, o maksimaliam rezultatui pasiekti rekomenduojamas intensyvus 10-20 kompleksinių treniruočių kursas.

 
 

Tad nepraleiskite puikios galimybės išbandyti efektyvių ir stulbinančius rezultatus dovanojančių procedūrų kursą, kuris leis džiaugtis dailiomis kūno linijomis, stangresne kūno oda ir puikia savijauta, o šiandien ir už viliojančią Beta.lt kainą!


Kuponas galioja: 2013 01 18 - 2013 03 30
Sąlygos:
 • Kuponas galioja 3 treniruotėms su treniruokliu SHAPE YOUSELF ir 3 liekninamiesiems masažams su aparatu ROLL SHAPER (95 Lt) ARBA 10 masažų ir 10 efektyvių treniruočių kursui (269 Lt) STUDIO FIGURA salone Šiauliuose.
 • Kiekvieno apsilankymo trukmė – 1,5 valandos.
 • Kuponą galima išnaudoti keleto apsilankymų metu.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kuponas galioja: 2013 01 18 - 2013 03 30
 • Paslaugų teikimo data: nuo 2013 01 18 iki 2013 03 30
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE. Užsukite į Beta.lt prekių atsiėmimo skyrių, kur galėsite už kuponą atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos, o paslauga pasinaudoti galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Buy&Go - įsigykite ir pasinaudokite kuponu IŠ KARTO! Šis kuponas suteikia Jums galimybę pasinaudoti akcija tą pačią dieną. Pakanka atsispausdinti jį ir galite iškart keliauti juo pasinaudoti.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Paslaugų teikimo vieta:

Pardavėjas
 • Dainų 10A, Šiauliai (Prie Akropolio, pėsčiųjų bulvare) , tel. 8 612 80612
 • Vilniaus 134, Šiauliai (II aukštas) , tel. 8 696 40090

Pardavėjas:

Pardavėjas:
RIMINDA, UAB
Įmonės kodas 302637828, PVM mokėtojo kodas: LT100006204011
Kubiliaus g. 3, Vilnius
Telefonas -
Kaina:
27.51 € (94.99 Lt)
Pradinė kaina:
56.48 € (195.01 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės