Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Akinamai baltai šypsenai! 189 litai už 455 litų vertės dantų balinimo procedūrą, gydytojo-odontologo konsultaciją ir dovaną - VITIS dantų priežiūros priemones - PANEVĖŽIO IMPLANTOLOGIJOS CENTRE
- 58%

Akinamai baltai šypsenai! 189 litai už 455 litų vertės dantų balinimo procedūrą, gydytojo-odontologo konsultaciją ir dovaną - VITIS dantų priežiūros priemones - PANEVĖŽIO IMPLANTOLOGIJOS CENTRE

Kaina:
54.74 €
131.78 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Juk turime tiek daug priežasčių nuoširdžiai ir šiltai nusišypsoti! Tad šiandien visiems, norintiems pasipuošti stulbinamai balta šypsena, siūlome profesionalią dantų balinimo procedūrą bei gydytojo-odontologo konsultaciją Panevėžio IMPLANTOLOGIJOS CENTRE (PIC) už gerokai mažesnę kainą.
Nepriekaištinga Jūsų šypsena pasirūpins Panevėžio IMPLANTOLOGIJOS CENTRAS (PIC), kuriame suteikiamos aukščiausios kokybės odontologinės paslaugos ir dirba visu sričių odontologijos specialistai tokie, kaip ortodontai, endodontai, burnos chirurgai, atliekamos visos protezavimo bei terapinės odontologijos paslaugos. Čia yra atliekamos dantų implantacijos, žandikaulio atstatomosios operacijos bei eilė kitų burnos chirurgijos operacijų. Centro gydytojai burnos chirurgai aktyviai dalyvauja mokslinėje bei pedagoginėje veikloje — skaito paskaitos kolegoms odontologams bei Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto studentams, publikuoja straipsnius aktualiomis temomis mokslinėje spaudoje.
 
Dantų balinimas — tai paprasčiausias būdas kiekvienam žmogui pasigražinti savo šypseną! Taigi pasinaudojusiems ypatingu šiandienos Beta.lt pasiūlymu, priklausys 1 val. trukmės dantų balinimo procedūra, kurios metu:
 • odontologas padengia dantenas apsaugine medžiaga;
 • dantis padengia balinimo geliu, kuris aktyvuojamas helio lempos šviesa;
 • po balinimo procedūros dantys poliruojami jautrumą mažinančia pasta;
 • po procedūros Jūsų dantys taps gerokai baltesni — pažvelgę į veidrodį būsite tiesiog nustebinti procedūros rezultatais.
Ši balinimo procedūra yra visiškai saugi tiek dantims, tiek dantenoms. Be to, tai idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško greito rezultato ir akivaizdžių pokyčių.

Be to, su šiuo Beta.lt kuponu Jums bus atlikta ne tik profesionali dantų balinimo procedūra, bet ir suteikta odontologo konsultacija dėl galimo tolimesnio gydymo, tokio kaip: kariozinių ertmių gydymas, dantų protezavimas, gleivinės problemų, dantų šalinimo, dantų balinimo, taip pat dėl tolimesnės burnos profilaktikos.
 
Be to, dovanų Jūs taip pat gausite „VITIS gingival" dantų pastos tūtelę (15ml) ir skalavimo skystį (30ml) — idealus pasirinkimas vykstant į kelionę.
 
 
Dėmesio! Beta.lt šiandien Jūsų šypsenai skiria dvigubą dėmesį — prieš dantų balinimą specialistai rekomenduoja atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą toje pačioje odontologijos klinikoje, pasiūlymą galite rasti čia.
 
Spindinti šypsena suteikia daugiau pasitikėjimo savimi ir garantuoja sėkmę asmeninėje bei profesinėje srityje, tad nepraleiskite puikios progos pasirūpinti savo grožiu, o šiandien ir už viliojančią Beta.lt kainą!

Kuponas galioja: 2013 06 28 - 2013 08 28
Sąlygos:
 • Kuponas galioja vienai dantų balinimo procedūrai bei gydytojo-odontologo konsultacijai PANEVĖŽIO IMPLANTOLOGIJOS CENTRE.
 • Procedūros trukmė — 1 val.
 • Su Betalt kuponu Jums taip pat priklausys dovana — „VITIS gingival" dantų pastos tūtelė (15ml) ir skalavimo skystis (30ml).
 • Nurodyta įprastinė paslaugos kaina (vertė) yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti be Beta.lt kupono ir nesinaudojant kitais akciniais pasiūlymais kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kuponas galioja: 2013 06 28 - 2013 08 28
 • Paslaugų teikimo data: nuo 2013 06 28 iki 2013 08 28
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE. Užsukite į Beta.lt prekių atsiėmimo skyrių, kur galėsite už kuponą atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos, o paslauga pasinaudoti galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Paslaugų teikimo vieta:

Pardavėjas
 • „Burnos chirurgijos centras“, Ramygalos g. 21, Panevėžys , tel. 860727272, info@picklinika.lt

Pardavėjas:

Pardavėjas:
Panevežio burnos chirurgijos centras
Įmonės kodas 302545792
Ramygalos 21, Panevežys
Telefonas 860727272
El. pašto adresas info@picklinika.lt
Kaina:
54.74 € (189.01 Lt)
Pradinė kaina:
131.78 € (455.01 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės