Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
349 litai arba 329 litai su OMNI ID kortele už 1000 litų vertės dvi nakvynes liukso klasės kambaryje su sočiais pusryčiais bei SPA procedūromis prabangiame 4 žv. viešbutyje NAVALIS Klaipėdoje
349 litai arba 329 litai su OMNI ID kortele už 1000 litų vertės dvi nakvynes liukso klasės kambaryje su sočiais pusryčiais bei SPA procedūromis prabangiame 4 žv. viešbutyje NAVALIS Klaipėdoje
349 litai arba 329 litai su OMNI ID kortele už 1000 litų vertės dvi nakvynes liukso klasės kambaryje su sočiais pusryčiais bei SPA procedūromis prabangiame 4 žv. viešbutyje NAVALIS Klaipėdoje
349 litai arba 329 litai su OMNI ID kortele už 1000 litų vertės dvi nakvynes liukso klasės kambaryje su sočiais pusryčiais bei SPA procedūromis prabangiame 4 žv. viešbutyje NAVALIS Klaipėdoje
349 litai arba 329 litai su OMNI ID kortele už 1000 litų vertės dvi nakvynes liukso klasės kambaryje su sočiais pusryčiais bei SPA procedūromis prabangiame 4 žv. viešbutyje NAVALIS Klaipėdoje 349 litai arba 329 litai su OMNI ID kortele už 1000 litų vertės dvi nakvynes liukso klasės kambaryje su sočiais pusryčiais bei SPA procedūromis prabangiame 4 žv. viešbutyje NAVALIS Klaipėdoje 349 litai arba 329 litai su OMNI ID kortele už 1000 litų vertės dvi nakvynes liukso klasės kambaryje su sočiais pusryčiais bei SPA procedūromis prabangiame 4 žv. viešbutyje NAVALIS Klaipėdoje 349 litai arba 329 litai su OMNI ID kortele už 1000 litų vertės dvi nakvynes liukso klasės kambaryje su sočiais pusryčiais bei SPA procedūromis prabangiame 4 žv. viešbutyje NAVALIS Klaipėdoje
- 65%

349 litai arba 329 litai su OMNI ID kortele už 1000 litų vertės dvi nakvynes liukso klasės kambaryje su sočiais pusryčiais bei SPA procedūromis prabangiame 4 žv. viešbutyje NAVALIS Klaipėdoje

Kaina:
101.08 €
289.62 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Padovanokite sau bei mylimam žmogui žavų poilsį svajingai rudenėjančiame uostamiestyje! Šiandien siūlome romantišką poilsį dviem asmenims: dvi nakvynes liukso klasės kambaryje su sočiais pusryčiais, SPA procedūromis (baseinu arba pirtimi), atpalaiduojamuoju viso kūno masažu su aromaterapiniais aliejais ir vėlyvu išvykimu prabangiame 4 žv. viešbutyje NAVALIS Klaipėdoje už išskirtinai gerą kainą!

Klaipėdos miesto centre Jūsų jau laukia modernus 4 žv. verslo klasės viešbutis NAVALIS, alsuojantis svetingumu ir modernia klasika, pagardintas žiupsneliu istorijos... Ilgametė patirtis aptarnaujant įvairaus pobūdžio ir svarbos renginius viešbučio konferencijų ir pobūvių salėse ar klientų renginio vietoje, apgyvendinant skirtingų dydžių svečių grupes, aukšto rango valstybės ir užsienio šalių atstovus leidžia užtikrinti aukšto lygio paslaugų suteikimą.

Beje, visus, pasiilgusius gero poilsio ir ramybės, čia vilioja ir elegantiškas bei subtilus viešbučio europietiškos virtuvės restoranas. Profesionalūs virtuvės meistrai, per devynerius veiklos metus pelnę miestiečių ir svečių įvertinimą, kviečia Jus panirti į šviežio, natūralaus ir kartu gurmaniško maisto pasaulį.

Šiandien klaipėdiečiams ir miesto svečiams siūlome ramų ir komfortišką poil— pasinaudojus puikiu Beta.lt pasiūlymu, Jums priklausys:
 • dvi nakvynės liukso klasės kambaryje;
 • skanūs ir sotūs pusryčiai viešbučio restorane, kuriuos išsirinksite iš gausaus meniu (nuo 8 val. iki 11 val.);
 • 1 val. apsilankymas sūkuriniame baseine ir turkiškoje garinėje arba suomiškoje pirtyje pasirinktinai;
 • atpalaiduojamasis viso kūno masažas su aromaterapiniais aliejais (dviem asmenims po 30 min. nuo 18:00 val. iki 22 val.). Ypatingą masažą atliks kvalifikuotas masažo specialistas;
 • liukso klasės kambaryje yra darbo stalas, mini baras, prieškambaris, skaitmeninė televizija, dušo kabina, erdvus vonios kambarys su šildomomis grindimis, pažadinimo paslauga, individuali kondicionavimo ir šildymo sistema, išskleidžiamas minkštasuolis – lova, nemokamas bevielis internetinis ryšys;
 • visi jaunesni kaip 7 metų amžiaus vaikai gali būti apgyvendinti nemokamai, jei naudojamos tik paprastai kambaryje esančios lovos;
 • visi jaunesni kaip 2 metų amžiaus vaikai gali būti apgyvendinti nemokamai, jei pristatomos vaikiškos lovelės;
 • nemokama saugoma automobilių aikštelė, kurią reikia rezervuoti iš anksto.

Viešbučio NAVALIS išskirtinės kompetencijos:

 • ilgametė veiklos patirtis ir tradicijos garantuoja išskirtinę paslaugų kokybę;
 • autentiškame viešbučio pastate prisiliesite prie istorijos;
 • bus išgirsti ir įgyvendinti ypatingi Jūsų poreikiai;
 • vadovaujamasi geros higienos praktikos taisyklėmis, užtikrinama saugi maisto gamyba;
 • geriausias įvertinimas – puikūs klientų atsiliepimai ir rekomendacijos.

Poilsis šiame viešbutyje — dalelė Jūsų svajonės! Pasidalinkite ja su žmogumi, kuriam puoselėjate pačius šilčiausius jausmus...

Nepraleiskite šaunaus pasiūlymo ir apsilankykite viešbutyje NAVALIS — juk tai atradimas visiems, vertinantiems kokybišką poilsį, gerą maistą, elegantišką aplinką ir malonią draugiją, o šiandien romantišką poilsį sau ir savo mylimam žmogui garantuosite ir už fantastiškai gerą Beta.lt kainą!


Kuponas galioja: 2012 09 14 - 2012 12 16
Sąlygos:
 • Kuponas galioja poilsiui dviem asmenims 2 nakvynėms liukso klasės kambaryje su sočiais pusryčiais, SPA procedūromis (baseinu arba pirtimi), atpalaiduojamuoju viso kūno masažu su aromaterapiniais aliejais ir vėlyvu išvykimu prabangiame 4 žv. viešbutyje NAVALIS Klaipėdoje.
 • Pasiūlymas galioja tik savaitgalį (penktadienis-sekmadienis).
 • Viešbutis turi ribotą kambarių skaičių, todėl prieš perkant siūlome pasiskambinti ir pasiteirauti, ar yra laisvų kambarių Jūsų pageidaujamai datai.
 • Atsižvelgiant į viešbučio užimtumą, yra galimybė viešbutyje apsistoti ir darbo dienomis.
 • Papildoma lova 60 Lt;
 • Papildomi pusryčiai 35 Lt;
 • Atvykimo laikas nuo 14 val., išvykimo laikas iki 16 val.
 • Nemokamą saugomą automobilių aikštelę reikia rezervuoti iš anksto.
 • Gyvūnai yra nepriimami.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kuponas galioja: 2012 09 14 - 2012 12 16
 • Paslaugų teikimo data: nuo 2012 09 14 iki 2012 12 16
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE. Užsukite į Beta.lt prekių atsiėmimo skyrių, kur galėsite už kuponą atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos, o paslauga pasinaudoti galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Paslaugų teikimo vieta:

Pardavėjas
 • Viešbutis „Navalis“, Herkaus Manto g. 23, Klaipėda , tel. 8 46 404200, info@navalis.lt

Pardavėjas:

Pardavėjas:
BALTIJOS DORĖ UAB
Įmonės kodas 142057418, PVM mokėtojo kodas: LT420574113
H. Manto g. 23, Klaipėda
Telefonas 8 46 404200
El. pašto adresas info@navalis.lt
Kaina:
101.08 € (349.01 Lt)
Pradinė kaina:
289.62 € (1000.00 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės