Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
29 litai už 65 litų vertės šuns arba katės vakcinaciją veterinarijos klinikoje ZOO PAGALBA Klaipėdoje
- 55%

29 litai už 65 litų vertės šuns arba katės vakcinaciją veterinarijos klinikoje ZOO PAGALBA Klaipėdoje

Kaina:
29 €
65 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Tik profesionali veterinarinė priežiūra užtikrins ilgą ir laimingą ištikimo Jūsų draugo gyvenimą! Šiandien siūlome šuns vakcinaciją veterinarijos klinikoje „ZOO Pagalba“ Klaipėdoje už ypač gerą kainą. Jei auginate katę, šio gyvūnėlio vakcinacija Jums kainuos taip pat 29 litus vietoje 60 litų!
Tik profesionali veterinarinė priežiūra užtikrins ilgą ir laimingą ištikimo Jūsų draugo gyvenimą! Todėl šį kartą dovanojame nuolaidą kasmetinei vakcinacijai.

Kiekvienas rūpestingas šeimininkas žino, kad naminį gyvūnėlį kompleksine vakcina būtina skiepyti kartą per metus tam, kad apsaugotumėte savo mylimą augintinį nuo daugybės gyvybei pavojingų infekcinių ligų. Šiandien pasirūpinti savo gyvūnėlio sveikata Jus kviečia veterinarijos klinika „ZOO Pagalba“, kurioje teikiamos ne tik veterinarų paslaugos, bet ir šunų, kačių kirpimas, prekiaujama pašaru, taip pat zoo prekemis.

Vakcinavimas — tai skiepas, kuris apsaugo Jūsų augintinį nuo gyvybei pavojingų infekcinių ligų. Pasinaudojus šiandienos pasiūlymu, galėsite pasirinkti šuns arba katės vakcinaciją:

1. Jūsų keturkojui draugui — šuniui bus atlikta vakcinacija, apsauganti nuo šių ligų:

 • Pasiutligės. Virusinė liga, kurios metu pažeidžiama centrinė nervų sistema. Užsikrečiama nuo sergančio gyvūno įkandimo arba patekus seilėms ant pažeistos odos arba gleivinių.
 • Šunų maro. Išplitusi liga, pasižyminti dideliu gaištamumu. Šunų maras plinta pavasarį, rudenį ir žiemą. Šuo sunkiai kvėpuoja, prasideda virškinamojo trakto uždegimas, kartais sutrinka centrinės nervų sistemos veikla.
 • Infekcinio šunų hepatito. Paplitęs, kartais mirtinas virusinis susirgimas, kuriam būdingi kepenų pažeidimai.
 • Parvovirusinės šunų infekcijos. Tai yra žarnyno susirgimas, kuriam būdingas netikėtai prasidedantis vėmimas ir viduriavimas, dažnai hemoraginis. Klinikinius simptomus dažnai lydi leukopenija. Šunys jautrūs susirgimui bet kuriame amžiuje, bet didžiausias gaištamumas šuniukams. 4-12 savaičių šuniukams parvovirusinės infekcijos pasekoje kartais išsivysto miokarditas, dėl ko gali būti stiprus sveikatos pablogėjimas po trumpalaikio ir nežymaus negalavimo.
 • Leptospirozės. Ši liga pažeidžia įvairaus amžiaus šunis, iššaukia daug klinikinių simptomų, sukelia lėtinį nefritą ir paprastai būna ūmus susirgimas.
2. Jūsų katei bus atlikta vakcinacija, apsauganti nuo šių ligų:
 • Pasiutligės. Virusą platina sergantys gyvūnai su seilėmis, kuomet jie įkanda sveikam gyvūnui ar žmogui. Katės yra santykinai atsparios pasiutligės virusui, tačiau joms pasiutligė nustatoma dažniau nei šunims, todėl jos gali kelti didelį pavojų žmogui, ypač turint omeny, kad gydymo nuo šios ligos nėra.
 • Kačių panleukopenijos. Šią ligą sukelia mažas, bet labai atsparus virusas, kuris gyvas aplinkoje išlieka ilgą laiką. Kačių panleukopenija yra užkrečiama ir greitai plintanti liga. Ji pernešama per batus, drabužius, indus ir guolį. Ligos forma gali būti įvairi, pradedant nežymiu karščiavimu – baigiant itin sunkia būkle.
 • Kačių rinotracheito ir kačių kalici viruso. Daugumą viršutinių kvėpavimo takų ligų katėms sukelia arba kačių herpes virusai (virusinį rinotracheitą) arba kalicivirusai. Jie persiduoda katėms apsiuostant, liečiantis nosimis arba per apyvokos daiktus (vandenį, maisto indus). Užsikrėtusios katės greitai pavargsta, jų akys pradeda ašaroti, pakyla temperatūra, atsiranda akių uždegimas (konjunktyvitas), katė seilėjasi, kartkartėmis kosti ir prieinama iki plaučių uždegimo.
Reguliariai ir laiku atlikta vakcinacija gali žymiai sumažinti pavojingų virusinių ir infekcinių ligų riziką! Be to, veterinarijos pase esantys Jūsų gyvūnėlio vakcinacijos lipdukai leis augintinį transportuoti traukiniu ar lėktuvu, taip pat išvengsite daugybės problemų, jei Jūsų mylimas keturkojis draugas netyčia grybštelėtų žmogui ar kitam gyvūnui.

Pasirūpinkite savo keturkojo draugo sveikata — užkirskite kelią rimtiems susirgimams, o su Beta.lt Jūsų augintinis bus sveikas, guvus ir žvalus už labai draugišką kainą!


Kuponas galioja: 2012 02 13 - 2012 03 05
Sąlygos:
 • Kuponas galioja vienai šuns arba katės vakcinacijai veterinarijos klinikoje "ZOO Pagalba" Klaipėdoje;
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kuponas galioja: 2012 02 13 - 2012 03 05
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Paslaugų teikimo vieta:

Pardavėjas

Pardavėjas:

Pardavėjas:
ZOO PAGALBA, UAB
Įmonės kodas 302544181
Taikos pr. 32, Klaipėda
Telefonas 8 679 97778
El. pašto adresas info@zoopagalba.lt
Kaina:
29 € (100.13 Lt)
Pradinė kaina:
65 € (224.43 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės