Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Vaišės Jūsų šventiniam stalui! 65 litai už 110 litų vertės 64 gabalėlių sušių rinkinį, skirtą 8-10 žmonių iš restorano DAO SUSHI Klaipėdoje
- 41%

Vaišės Jūsų šventiniam stalui! 65 litai už 110 litų vertės 64 gabalėlių sušių rinkinį, skirtą 8-10 žmonių iš restorano DAO SUSHI Klaipėdoje

Kaina:
18.83 €
31.86 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Švieži, egzotiški ir labai gardūs įvairiaspalviai sušiai — tai puiki alternatyva įprastiems vakarėlio užkandžiams ir tikra stalo puošmena! Tad jei pritrūkote idėjų, ką patiekti svečiams Naujųjų metų ar bet kokia kita proga, šiandien siūlome 64 gabalėlių sušių rinkinį, skirtą 8-10 žmonių iš restorano DAO SUSHI Klaipėdoje už ypač gerą kainą.
Sutikite — net maža smulkmena mažą šventę ar įprastą pasisėdėjimą su draugais gali paversti įsimintinu ir kupinu gerų įspūdžių. Galbūt šį kartą tai bus kulinarinė kelionė į tolimąją Japoniją? Šiandien japoniškų patiekalų restoranėlis „Dao Sushi" Jus kviečia nors trumpam pabėgti nuo rutinos virtuvėje ir pasimėgauti dieviško skonio sušiais, kurie kaip maži meno kūriniai gimsta ilgametę patirtį turinčio virtuvės šefo rankose!
Jei pasinaudosite egzotiškais kvapais bei skoniais viliojančiu šiandienos pasiūlymu, pasielgsite išties sumaniai — Jums neteks gaišti nė minutės savo brangaus laiko šventinių vaišių ruošai, o ant Jūsų stalo jau visai greitai puikuosis ir vilios paragauti didelis — net 64 gabalėlių — sušių rinkinys, kurį sudaro šie sušiai:
 • „Tempura Saishoku Maki" (vegetarams) — 16 vnt.;
 • „Tempura Sake-Yasai Maki" (lašiša) — 16 vnt.;
 • „Tempura Ebi-Yasai Maki" (krevetės) — 16 vnt.;
 • „Tempura Sake Yasai Rolls Maki" (lašiša, paprika, saulėje džiovinti pomidorai) — 16 vnt. (didieji, dvigubi).


Susigundėte? Pasinaudokite šiuo pasiūlymu ir tikrai nepasigailėsite, nes „Dao Sushi" — tai:
 • kokybė — šviežiausi produktai įgudusio virėjo rankose virsta mažais stebuklais;
 • išskirtinis meniu — pusė šimto rūšių egzotiškų patiekalų (japonų virtuvė juk ne vien sušiai!);
 • sušių rinkiniai Jūsų vakarėliui — juos iš savo mėgstamiausių sušių galite susikomplektuoti ir patys;
 • jaukios akimirkos „Dao Sushi" restoranėlyje, įsikūrusiame Klaipėdos centre ir prekybos centre „BIG";
 • patogios pristatymo į namus sąlygos — mėgaukitės sušiais namie ar neškitės į svečius ir nustebinkite draugus;
 • draugiškas aptarnavimas — jei jau užsukai čia, vadinasi esi Tikras „Dao Sushi" Bičiulis!
Artėjančių Naujųjų metų proga suburkite artimiausius draugus bei šeimos narius prie bendro stalo, o dėl užkandžių nesukite sau galvos — tuo pasirūpins „Dao Sushi" už išties šventišką Beta.lt kainą!

Kuponas galioja: 2012 12 29 - 2013 01 05
Sąlygos:
 • Kuponas galioja vienam 64 gabalėlių sušių rinkiniui iš restorano DAO SUSHI Klaipėdoje.
 • Sušių rinkinį reikia užsisakyti iš anksto žemiau nurodytais telefono numeriais.
 • Sušių rinkinį, pateikę kuponą, turite atsiimti restorane, galimybės užsisakyti į namus nėra.
 • Dėmesio! Sausio 1 d. DAO SUSHI restoranai nedirbs.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kuponas galioja: 2012 12 29 - 2013 01 05
 • Paslaugų teikimo data: nuo 2012 12 29 iki 2013 01 05
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE. Užsukite į Beta.lt prekių atsiėmimo skyrių, kur galėsite už kuponą atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos, o paslauga pasinaudoti galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Buy&Go - įsigykite ir pasinaudokite kuponu IŠ KARTO! Šis kuponas suteikia Jums galimybę pasinaudoti akcija tą pačią dieną. Pakanka atsispausdinti jį ir galite iškart keliauti juo pasinaudoti.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Paslaugų teikimo vieta:

Pardavėjas
 • H. Manto g. 22, Klaipėda, PC „Herkaus galerija“ , tel. 8 609 18118 , I-VI 10.00-22.00, VII 10.00-21.00
 • Taikos pr. 139, Klaipėda, PC „BIG“ , tel. 8 670 00400 , I-VI 9.00-21.00, VII 9.00-20.00

Pardavėjas:

Pardavėjas:
Dao Big UAB
Įmonės kodas 302688744
Sandėlių g. 74, Klaipėda
Telefonas -
El. pašto adresas agra1981@gmail.com
Kaina:
18.83 € (65.02 Lt)
Pradinė kaina:
31.86 € (110.01 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės