Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
79 litai už 180 litų vertės SPA procedūrą veidui ir kūnui RAMYBĖS OAZĖ grožio ir SPA centre PAJŪRIO KRANTAS Klaipėdoje
- 56%

79 litai už 180 litų vertės SPA procedūrą veidui ir kūnui RAMYBĖS OAZĖ grožio ir SPA centre PAJŪRIO KRANTAS Klaipėdoje

Kaina:
22.88 €
52.13 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Padovanokite artimiesiems nuostabią dovaną su palinkėjimu atrasti ramybę, grožį ir harmoniją skubančiame pasaulyje, patikėkite — jie tikrai tai įvertins! Siūlome ypatingą SPA procedūrą veidui ir kūnui „Ramybės oazė" grožio ir SPA centre PAJŪRIO KRANTAS Klaipėdoje už pasakiškai gerą kainą.

Artėjantis švenčių maratonas — tai ne tik labai smagus, bet ir gan įtemptas metas, tad savo dienotvarkėje, tarp karštligiškų dovanėlių paieškų bei artimųjų lankymo, būtina rasti bent valandėlę laiko, skirto tiktai sau. Todėl šiandien visoms moterims, merginoms bei jas nustebinti norintiems artimiesiems parengėme išskirtinį pasiūlymą — nuostabių procedūrų kompleksą, padėsiantį susigrąžinti vidinę ramybę ir pažadinti savo kerintį grožį!

Taigi, jei įsigysite šį Beta.lt kuponą, pasimėgausite ypatinga 1 val. 40 min. trukmės SPA procedūra veidui ir kūnui, atliekama šia eiga:

 • Aromaterapinis masažas su augaliniais bei kvapiaisiais eteriniais aliejais, parinktais išskirtinai pagal Jūsų pageidavimą ir poreikius. Šis masažas atpalaiduos įsitempusius raumenis, pagerins nuotaiką, sustiprins imuninę sistemą, sugrąžins pusiausvyrą bei surinks į visumą kasdienybės rutinoje išsibarsčiusius jutimus.
 • Klasikinis veido masažas, kuris veiksmingai stangrina ir mažina veido odos mimikos raukšles. Masažo metu naudojamos profesionalios „Histomer" kosmetikos priemonės, pasižyminčios intensyviu poveikiu, sukurtu gamtos, mokslo ir grožio. „Histomer" produktų sudėtyje esantis išskirtinis ingredientas — KAMIENINĖS LĄSTELĖS — lėtina genetiškai nulemtą senėjimą. Reguliariai atliekamas veido masažas padeda veiksmingai kovoti su raukšlėmis, puikiai atgaivina tiek jauną, tiek senstančią odą, ji ilgiau išlieka stangri ir skaisti. Veido masažas — tai paprastas, laiko patikrintas ir labai efektyvus veido odos priežiūros būdas.

 • Nuimama kaukė veidui su aukso dulkėmis. Kaukės sudėtyje yra šampano, ikrų ekstraktai, smulkinti baltieji perlai, vynuogių kauliukų bei jojobos aliejai. Ši kaukė efektyviai jaunina veido odą, stabdo senėjimo procesus, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, maitina ir drėkina odą.
 • Po malonių ir Jūsų grožį pažadinsiančių procedūrų neskubėkite namo — Jūsų dar laukia malonus pasimėgavimas arbata, kuri ne tik atpalaiduos, bet ir atstatys skysčių kiekį organizme.

Beje, nuostabi SPA procedūra veidui ir kūnui — puiki dovana bet kuriai nuolat skubančiai ir sustoti sau neleidžiančiai moteriai! Tik pagalvokite — juk ir Jums būtų smagu gauti tokią dovaną. :)
Malonių grožio ritualų niekuomet nebus per daug, tad palepinkite save ar artimą moterį šiuo veido ir kūno procedūrų kompleksu — Jūs tikrai to nusipelnote, o su Beta.lt praleisite nuostabią valandėlę ramybės oazėje už išskirtinai gerą kainą!

Kuponas galioja: 2012 12 18 - 2013 02 18
Sąlygos:
 • Kuponas galioja vienai 1 val. 40 min. trukmės SPA procedūrai veidui ir kūnui RAMYBĖS OAZĖ grožio ir SPA centre PAJŪRIO KRANTAS Klaipėdoje.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kuponas galioja: 2012 12 18 - 2013 02 18
 • Paslaugų teikimo data: nuo 2012 12 18 iki 2013 02 18
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE. Užsukite į Beta.lt prekių atsiėmimo skyrių, kur galėsite už kuponą atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos, o paslauga pasinaudoti galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Paslaugų teikimo vieta:

Pardavėjas
 • Taikos pr 4A, Klaipėda, grožio ir SPA centras „Pajūrio krantas“ , tel. 8 677 61791

Pardavėjas:

Pardavėjas:
Vida Mukauskė
Individualios veiklos numeris BS456903-1
Taikos pr. 4a, Klaipėda
Telefonas 8 677 61791
El. pašto adresas Vida.sinkeviciute@gmail.com
Kaina:
22.88 € (79.00 Lt)
Pradinė kaina:
52.13 € (179.99 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės