Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
33 litai už 55 litų vertės pavasarinį 34 gabalėlių karštų sušių rinkinį bare SUSHI SUSHI Vilniuje ir Kaune
33 litai už 55 litų vertės pavasarinį 34 gabalėlių karštų sušių rinkinį bare SUSHI SUSHI Vilniuje ir Kaune
33 litai už 55 litų vertės pavasarinį 34 gabalėlių karštų sušių rinkinį bare SUSHI SUSHI Vilniuje ir Kaune 33 litai už 55 litų vertės pavasarinį 34 gabalėlių karštų sušių rinkinį bare SUSHI SUSHI Vilniuje ir Kaune
- 40%

33 litai už 55 litų vertės pavasarinį 34 gabalėlių karštų sušių rinkinį bare SUSHI SUSHI Vilniuje ir Kaune

Kaina:
9.56 €
15.93 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Praskaidrinkite savo bei bičiulių nuotaiką gardžiais pietumis ar vakariene — esame tikri, kad Tekančios Saulės šalies virtuvės šedevrai maloniai nudžiugins kiekvieną! Šiandien egzotiškų vaišių išsiilgusiems siūlome pavasarinį 34 gabalėlių karštų sušių rinkinį bare SUSHI SUSHI Vilniuje ir Kaune už džiuginančiai mažą kainą.


Gurmanišką pasiūlymą šiandien Jums paruošė Kauno senamiestyje įsikūręs bei naujai duris pačiame Vilniaus centre atvėręs baras „Sushi Sushi", kuris išsiskiria įvairių rūšių sušių gausa, aptarnavimo sparta bei puikiu kainos ir kokybės santykiu. Savo lankytojus „Sushi Sushi" nuolat džiugina naujienomis bei patraukliomis akcijomis — galite net tik paragauti vis kitų japonų virtuvės šedevrų, bet ir nemažai sutaupyti.
 
Taigi, pasinaudoję ypatingu šios dienos Beta.lt pasiūlymu, su visa šeima ar draugų kompanija pasimėgausite dieviško skonio su meile pagamintu pavasarišku rinkiniu, kurį sudaro net 34 gabalėliai įvairių skonių karštų sušių.
 
Jums siūlomą gardžių sušių rinkinį sudaro: 
 • „Tempura Kani maki" su kremu, krabų lazdele ir tempūra (8 vnt.);
 • „Tempura Kani Yasai Maki" su kremu, krabų lazdele, paprika, saulėje džiovintais pomidorais ir tempūra (8 vnt.);
 • „Tempura Saishoku Maki" su kremu, paprika, saulėje džiovintais pomidorais ir tempūra (8 vnt.);
 • „Tempura Sake-Maguro Yasai Maki" su kremu, lašiša, tunu, paprika, saulėje džiovintais pamidorais (8 vnt.);
 • „Tempura Nigiri Sake" – nigiri su lašiša (2 vnt.).

Sušiai — tai ne tik skanus, sveikas, bet ir subtiliai atrodantis puikus maistas, kuris ruošiamas su didžiuliu rūpesčiu ir meile. Tad pradžiuginkite save ar savo draugus ypatingais pietumis ar vakariene — draugų kompanija tikrai liks sužavėta ir pagirs Jus už puikų skonį!

Kai už lango vis dar karaliauja darganotas oras, o širdį užvaldęs nenumaldomas tikro pavasario laukimas, nėra nieko geriau už skanius, sočius ir karštus pietus su smagiai nusiteikusia kompanija, tad jeigu ir Jūs esate egzotiškų skonių gerbėjas, nepraleiskite pro akis šio pasiūlymo už stulbinamai mažą Beta.lt kainą! 

Kuponas galioja: 2013 04 03 - 2013 06 03
Sąlygos:
 • Kuponas galioja vienam 34 vnt. karštų sušių rinkiniui bare SUSHI SUSHI Vilniuje ir Kaune.
 • Dėmesio! Būtinas išankstinis užsakymas: +370 658 20194 (Vilniuje) ir 8 600 00410 (Kaune). Kaune užsakymai priimami nuo 12:00 val. iki 21:00 val.
 • Pageidaujant sušių rinkinį išsinešti, taikomas papildomas 1 Lt mokestis už indelius.
 • Maloniai prašome nepasilikti įsigyto kupono paskutinei kupono galiojimo dienai.
 • Nurodyta įprastinė paslaugos kaina (vertė) yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti pas jį be Beta.lt kupono ir nesinaudojant kitais akciniais pasiūlymais kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kuponas galioja: 2013 04 03 - 2013 06 03
 • Paslaugų teikimo data: nuo 2013 04 03 iki 2013 06 03
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE. Užsukite į Beta.lt prekių atsiėmimo skyrių, kur galėsite už kuponą atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos, o paslauga pasinaudoti galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Buy&Go - įsigykite ir pasinaudokite kuponu IŠ KARTO! Šis kuponas suteikia Jums galimybę pasinaudoti akcija tą pačią dieną. Pakanka atsispausdinti jį ir galite iškart keliauti juo pasinaudoti.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Paslaugų teikimo vieta:

Pardavėjas
 • VILNIUS. Gedimino pr. 16, PC „Flagman“ , tel. +370 658 20194
 • KAUNAS. Vilniaus g. 36 , tel. 8 600 00410

Pardavėjas:

Pardavėjas:
VILDAUGA UAB
Įmonės kodas 302643311, PVM mokėtojo kodas: LT100006549414
Taikos pr. 73-25, Kaunas
Telefonas 8 618 75848
El. pašto adresas info@sushisushi.lt
Kaina:
9.56 € (33.01 Lt)
Pradinė kaina:
15.93 € (55.00 Lt)
Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės