Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Suteikite daugiau elegancijos pietų stalui! 129 litai už 220 litų vertės puošnų 19 dalių grūdinto stiklo pietų servizą LUMINARC 6 asmenims
- 41%

Suteikite daugiau elegancijos pietų stalui! 129 litai už 220 litų vertės puošnų 19 dalių grūdinto stiklo pietų servizą LUMINARC 6 asmenims

Kaina:
37.36 €
63.72 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Jei bičiulius ar šeimos narius nusprendėte pakviesti savaitgalio pietų ar šventinės vakarienės, serviruokite stalą naujais, dailiais ir elegantiškais indais — mėgautis maistu bus ne tik maloniau, bet ir dar skaniau! Šiandien siūlome įsigyti puošnų 19 dalių grūdinto stiklo pietų servizą LUMINARC 6 asmenims Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose už ypač patrauklią kainą.

Beje, galėsite pasirinkti servizą, dekoruotą patikusiu raštu — melsvomis gėlytėmis arba raudonomis tulpėmis!

Atėjus pietų ar vakarienės metui, dažno virtuvėje ar valgomajame stalą nukloja įvairiausi, tarpusavyje nederantys, seni ar net nuskilę indai: viena lėkštutė balta, kita — su raudonu krašteliu, trečia — likusi iš jau seniai sudužusio servizo, o ketvirta — nežinia iš kur atkeliavusi... Tokiu margumynu „papuoštas" stalas atrodo netvarkingai, neestetiškai ir visai nevilioja prisėsti valgyti pietų ar vakarienės. Jei ši situacija nors kiek primena jūsiškę, tai ženklas, kad atėjo metas pokyčiams indaujoje.

Nereikia net sakyti, kaip būtų puiku, jei užtarnauto poilsio nusipelniusius indus pakeistų nauji — kokybiški, puošnūs ir kuriantys harmonijos jausmą valgio metu.

Taigi, pasinaudoję ypatingu šiandienos pasiūlymu, šeimos pietums ar vakarienei suteiksite daugiau elegancijos, nes savo senuosius indus pakeisite geros kokybės grūdinto stiklo servizu LUMINARC, skirtu 6 asmenims. Beje, pirkdami Beta.lt kuponą galėsite pasirinkti Jums patraukliu raštu dekoruotą servizą: 

 • melsvomis gėlytėmis dekoruotą baltos spalvos grūdinto stiklo pietų servizą „Helena"
                 

ARBA
 • raudonomis tulpėmis dekoruotą baltos spalvos grūdinto stiklo pietų servizą „Tulip".

             

Nesvarbu, kurį servizą pasirinksite — „Helena" ar „Tulip", Jūsų indaują papildys: 
 • 6 gilios lėkštės (sriubai, skersmuo — 21 cm);
 • 6 pietų lėkštės (antrajam patiekalui, skersmuo — 25 cm);
 • 6 desertinės lėkštės (skersmuo — 19 cm);
 • gili salotinė (skersmuo — 25 cm).

Šie indai yra labai dailūs, kokybiški, ilgaamžiai, juos galima plauti indaplovėje. Klasikinis indų dizainas ir skoningi raštai papuoš kiekvieno įsigijusio pusryčių, pietų ar vakarienės stalą ir derės prie bet kokio virtuvės ar valgomojo interjero.

Beje, siūlomi LUMINARC servizai „Helena" ar „Tulip" — solidi ir išties vertinga dovana visiems, vertinantiems kokybę ir gerą stilių, vestuvių, įkurtuvių, gimtadienio ar bet kokia kita proga.

Senus indus pakeisti naujais kartu su Beta.lt ragina el. parduotuvė Altmarket.lt, kuri ištikimiems savo pirkėjams siūlo kokybiškas namų apyvokos, grožio, buitinio naudojimo, kosmetikos ir net valymo priemones. Gausus el. parduotuvės prekių asortimentas maloniai nuteiks net ir patį išrankiausią pirkėją, nes Altmarket.lt stengiasi džiuginti klientus praktiškomis prekėmis už patrauklias kainas!

Suteikite daugiau elegancijos kasdieniams pusryčiams, šeimos pietums ar vakarienei — juk kai indai gražūs, ir Jūsų kulinariniai šedevrai žymiai skanesni, tad naudokitės Beta.lt siūloma proga ir atnaujinkite savo indaują už išties ypatingą kainą.


Kuponas galioja: 2012 06 11 - 2012 06 25
Sąlygos:
 • Kuponas galioja vienam 19 dalių grūdinto stiklo pietų servizui LUMINARC 6 asmenims;
 • Pirkdami Beta.lt kuponą galėsite pasirinkti Jums patraukliu raštu dekoruotą servizą: melsvomis gėlytėmis dekoruotą baltos spalvos servizą „Helena“ ARBA raudonomis tulpėmis dekoruotą baltos spalvos servizą „Tulip“;
 • Servizą, pateikę kuponą, atsiimti galėsite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Šiauliuose pirkimo metu pasirinktu adresu;
 • KOKYBĖS GARANTIJA! Patikrinome prekę ir garantuojame, kad ji yra kokybiška.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Prekę (-es), pateikę kuponą arba gautą SMS žinutę, atsiimti galėsite pirkimo metu pasirinktu adresu.
 • Kuponas galioja: 2012 06 11 - 2012 06 25
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE. Užsukite į Beta.lt prekių atsiėmimo skyrių, kur galėsite už kuponą atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos, o prekę atsiimti galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
Kaina:
37.36 € (129.00 Lt)
Pradinė kaina:
63.72 € (220.01 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės