Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Karališkas poilsis! 69 litai už 160 litų vertės tradicinį indišką viso kūno masažą ABHYANGA stiliaus studijoje ir SPA TIGRINĖ LELIJA Kaune
- 57%

Karališkas poilsis! 69 litai už 160 litų vertės tradicinį indišką viso kūno masažą ABHYANGA stiliaus studijoje ir SPA TIGRINĖ LELIJA Kaune

Kaina:
19.98 €
46.34 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Stabtelėkite ir skirkite laiko tik sau — pasimėgaukite karališku poilsiu! Pasiilgusiems ypatingos ramybės ir poilsio šiandien siūlome pasilepinti net 90 min trukmės tradiciniu indišku viso kūno masažu ABHYANGA su natūraliais pašildytais aliejais stiliaus studijoje ir SPA „Tigrinė lelija" Kaune už stulbinančiai gerą kainą.

Stabtelėkite ir skirkite laiko tik sau — pasimėgaukite karališku poilsiu! Pasiilgusiems ypatingos ramybės ir poilsio šiandien siūlome pasilepinti tradiciniu indišku viso kūno masažu ABHYANGA su natūraliais pašildytais aliejais stiliaus studijoje ir SPA „Tigrinė lelija" Kaune už stulbinančiai gerą kainą.

Užsimerkite ir įsivaizduokite, kad skrendate virš žaliuojančių pievų, neriate į skaidriausio vandenyno gelmes, pakylate virš kalnų arčiau debesų ir atsiduriate ten, kur labiausiai norėtumėte tą akimirką būti — ten, kur šilta, gera ir saugu, kur kiekvienas malonus prisilietimas turi savo prasmę ir kur švelnumas bei dėmesys primena pačią gražiausią Jūsų gyvenimo akimirką...

Taip pasijusite apsilankę stiliaus studijoje ir SPA „Tigrinė lelija", kurioje dirbantys kvalifikuoti grožio meistrai trokšta atskleisti visas grožio paslaptis ir savo profesionalumą kiekvienam puoselėjančiam savo vidinį bei išorinį grožį! Visos grožio paslaugos ir procedūros čia atliekamos naudojant aukščiausios kokybės priemones, kurių sudėtyje yra natūralių augalų, vaisių ir gėlių terapinių ekstraktų. Nepakartojamus pojūčius dar labiau sustiprina nepaprasta stiliaus studijos aura!

Pasinaudoję ypatingu šios dienos pasiūlymu, pasilepinsite net 90 min. trukmės tradiciniu indišku viso kūno masažu ABHYANGA, kurį sinchroniškai atlieka vienas arba du asmenys, naudodami natūralius pašildytus aliejus. Šio masažo nauda išties ypatinga:
 • balansuoja kūną, protą ir sąmonę;
 • išvalo nuo šlakų ir toksinų bei atjaunina audinių ląsteles;
 • mažina galvos, sąnarių ir nugaros skausmus;
 • harmonizuoja organizmo sistemų veiklą;
 • šalina stresą ir depresiją;
 • slopina nuovargį — grąžina fizines ir dvasines žmogaus jėgas.
Ilgalaikiu poveikiu pasižymintis masažas ABHYANGA masažas — tai labai malonus viso kūno masažas, atliekamas su individualiai Jums parinktu aliejumi, praturtintu gydomosiomis žolėmis. Jis intensyviai maitina ir atjaunina odą bei giliuosius kūno audinius, šalina toksinus. Aliejinis mišinys prasiskverbia giliai į ląsteles, kur ištirpdo, suskaldo ir pašalina susikaupusius toksinus į tarplastelinę erdvę, iš kurios jie pašalinami naturaliu būdu ar panaudojus papildomas procedūras.

Nuo kitų tradicinių masažų ši karališka procedūra skiriasi tuo, kad profesionalių masažuotojų pasitelkiama ypatinga technika padeda pasiekti natūralią kūno, emocijų ir psichikos harmoniją. Masažo metu veikiami ypatingi kūno taškai — marmos, kuriuose yra susikoncentravusi energija, turinti betarpišką ryšį su įvairiomis žmogaus kūno sistemomis ir organais. Specialistai rekomenduoja optimalų 10 tokių masažų kursą.

Nepraleiskite puikios progos palepinti kūną masažu, kuris Senovės Indijos šventraščiuose vadinamas jaunystės, grožio ir ilgaamžiškumo masažu, o su Beta.lt pailsėsite, atgausite jėgas ir būsite pakiliai nusiteikę už ypatingą kainą.


Kuponas galioja: 2012 03 09 - 2012 05 09
Sąlygos:
 • Kuponas galioja tradiciniam indiškam viso kūno masažui ABHYANGA su natūraliais pašildytais aliejais stiliaus studijoje ir SPA „Tigrinė lelija“ Kaune;
 • Masažo trukmė — 90 min.;
 • Rekomenduojama registracija internetu www.tigrinelelija.lt — spauskite „rezervuok internetu“;
 • Asmuo, iš anksto užsiregistravęs procedūrai, privalo suderinti su stiliaus studijos ir SPA administracija bet kokius atvykimo pasikeitimus ar neatvykimą sutartu laiku, kitu atveju kuponas nebegalios;
 • Į kitas paslaugas kuponas nekeičiamas;
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kuponas galioja: 2012 03 09 - 2012 05 09
 • Paslaugų teikimo data: nuo 2012 03 09 iki 2012 05 09
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nuolaidos nesumuojamos.
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Paslaugų teikimo vieta:

Pardavėjas
 • Laisvės al. 97A, Kaunas, stiliaus studija „Tigrinė lelija“ , tel. 8 (37) 209441, 8 698 10984

Pardavėjas:

Pardavėjas:
TIGRINĖ LELIJA, UAB
Įmonės kodas 135068492
Laisvės al. 97A, Kaunas
Telefonas (8 37) 209441
El. pašto adresas tigrinelelija@gmail.com
Kaina:
19.98 € (68.99 Lt)
Pradinė kaina:
46.34 € (160.00 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės